Порошенко очікує на позитивне рішення щодо траншу від ЄС

Президент Європейської народної партії Джозеф Доль підтвердив незмінну підтримку України щодо відсічі російській агресії

Про це він заявив під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком у Гельсінкі, інформує Depo.ua з посиланням на прес-службу президента України.

"Президент Європейської народної партії підтвердив незмінну підтримку України на шляху зближення з Європейським Союзом, впровадження реформ та відсічі російській агресії", - зазначили у прес-службі.

Президенти скоординували підходи щодо посилення політичного та санкційного тиску на Росію у зв'язку із запланованим проведенням незаконних виборів на окупованих територіях Донбасу, "повзучою анексією" Росією Чорного та Азовського морів, а також масовими порушеннями прав людини Росією на Донбасі та в Криму.

Також сторони обговорили стан реалізації Меморандуму про взаєморозуміння та Кредитної угоди між Україною та ЄС щодо Четвертої програми макрофінансової допомоги Україні в обсязі 1 мільярд євро.

"Україна максимально швидко реалізує взяті на себе зобов'язання в рамках згаданих угод і на сьогодні завершується виконання всіх шести умов для отримання першого траншу допомоги (500 млн євро) та очікується позитивна оцінка Європейської комісії", - йдеться у повідомленні.

Крім того, у контексті наближення виборів в Україні та ЄС у 2019 році лідери домовились "спільно протидіяти російському втручанню у виборчі процеси".

Нагадаємо, 1 листопада президент України Петро Порошенко заявив, що санкції проти Росії – це не інструмент тиску, а мотивація до переговорів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook