Порностудія пропонує $200 в місяць тим, хто згоден поставити камери в спальні

Компанія CamSoda запропонувала порнозіркам, знаменитостям і тим, хто хоче ними стати, розмістити в своїх будинках веб-камери

Depo.Світ
19 червня 2017 13:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на СNBC.

За право транслювати ваше життя CamSoda готова платити $ 200 на місяць. Але автори ідеї запевняють, що при бажанні їх зірки зможуть заробляти значно більше за допомогою реклами та виконання побажань клієнтів.

Публикация от @nebesnyphoenixИюн 16 2017 в 2:42 PDT

Порностудія CamSoda, яка спеціалізується на роликах, знятих за допомогою веб-камери, вирішила отримати вигоду з зростаючої популярності прямих трансляцій. Компанія запустила новий сайт, де можна буде спостерігати за людьми в режимі 24/7.

Публикация от @nebesnyphoenixИюн 16 2017 в 2:42 PDT

CamSoda розраховує, що в першу чергу їх пропозиція зацікавить ексгібіціоністів і порнозірок. В обмін на їх "послуги" компанія готова платити 200 доларів на місяць. Але віце-президент CamSoda Даррен Прес впевнений, що кращі виконавці зможуть заробляти до 10 тисяч доларів на рекламі.

На даний момент до компанії надійшли пропозиції від декількох сотень людей, готових розмістити камери в своєму будинку. Серед них є як відомі порномоделі (наприклад, Чарлі Харт), так і звичайні люди, охочі показати себе і трохи підзаробити.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ