Польська поліція виключає версію теракту в ТЦ

Поліція виключає версію теракту в торговельному центрі у місті Сталева Воля Підкарпатського воєводства Польщі, коли 27-річний Конрад К. напав з ножем на відвідувачів

Depo.Світ
20 жовтня 2017 22:36
ФОТО: depo.ua

За уточненою інформацією, в результаті нападу загинула одна жінка, постраждали дев'ять осіб, з яких шість перебувають у важкому стані, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"На даний момент можемо сміливо сказати, що напад не був скоєний з терористичних чи ідеологічних мотивів", - заявив під час прес-конференції начальник поліції Підкарпатського воєводства Кшиштоф Побута.

За його словами, чоловік, ймовірно, скоїв свої дії у стані глибокої депресії. Він поки що не може пояснити мотиви злочину.

Воєвода Підкарпатського воєводства Ева Ленярт повідомила, що внаслідок нападу померла 50-річна жінка, а поранення різного ступеня важкості отримали ще дев'ять осіб - п'ять жінок і четверо чоловіків віком від 18 до 50 років. За її словами, шестеро із постраждалих перебувають у важкому стані, двоє мають поранення середнього рівня тяжкості, а одна людина має легкі поранення. Усіх постраждалих доставлено до шпиталів міст Сталева Воля, Тарнобжег, Ніско і Сандомєж.

Прокуратура розпочала слідство у цій справі.

Нагадаємо, що у найбільшому в Сталевій Волі торговельному центрі "VIVO!" приблизно о 16-й (за київським часом) чоловік напав з ножем на людей, завдаючи їм рани в районі плечей і грудної клітки. У торговельному центрі виникла паніка, люди утікали врізнобіч, ховаючись від нападника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ