Польща надасть допомогу голодуючим дітям Судану

У найближчі дні 800 голодуючих дітей з Південного Судану отримають допомогу від Польського центру міжнародної допомоги

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Польське радіо".

Польська організація збирає гроші для жертв голоду з наймолодшої країни світу протягом декількох місяців. В цілому поляки вже подарували 22,5 тисячі доларів. За ці гроші організація купила дві вантажівки спеціального харчування, багатого в білок та вітаміни. Транспорт виїхав з Кенії і поїде до північного регіону Південного Судану.

За оцінками міжнародних організацій, більше половини населення країни найближчим часом може страждати від голоду. За одноденний заробіток мешканець Південного Судану може придбати менше ніж один прийом їжі на день.

Презес Польського центру міжнародної допомоги Войцєх Вілк говорить, що головними причинами голоду є не тільки бідність, але і посуха та етнічні конфлікти в Південному Судані.

"Ми говоримо про кризу, де понад 7 мільйонів людей потребують продовольчої допомоги. Це величезна кількість одержувачів і величезна кількість продуктів, які потрібно відіслати в цю країну, тому що такої їжі просто немає. Мова йде про мільйони тон гуманітарної допомоги, яку необхідно доставити до південного Судану", - говорить Войцєх Вілк.

Південний Судан – наймолодша країна світу. З моменту свого заснування в країні боряться різні етнічні групи. Голод вигнав з країни близько 2,5 мільйона осіб. Більшість з них втекли до сусідньої Уганди. Польський центр міжнародної допомоги продовжує збирати кошти для голодуючих жителів Південного Судану.

Нагадаємо, 11 квітня в Судані відбувся військовий переворот, внаслідок якого президент країни Омар аль-Башир пішов у відставку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна