Політв'язень Павло Гриб заявив про підміну ключового свідка

Політв'язень Павло Гриб заявляє про підміну ключового свідка у своїй справі - Тетяни Єршової

18 січня в суді в Ростові-на-Дону українець заявив, що в суді замість Тетяни Єршової, яку, за версією звинувачення, він схиляв до тероризму, виступала інша дівчина, повідомляє Depo.ua з посиланням на Українську правду.

Крім того, Гриб переконаний у тому, що в червні - серпні 2017 року від імені Єршової з ним спілкувалися російські силовики.

"Мене вирішили виманити <...>. З аккаунту Єршової написали, що співробітники ФСБ дозволять їй виїхати за кордон після зустрічі зі мною в Гомелі, від її імені вимагали мої фото. Це була оперативна легенда, як пізніше я зрозумів. Я переконаний, що справжня Єршова не була на зустрічі в Гомелі і в суді. Все це робилося (силовиками), щоб розправитися зі мною, позбавивши волі і медичної допомоги в СІЗО", - заявив підсудний.

Як повідомляло Depo.ua, 23 листопада на суді у справі Гриба подруга мешканки Сочі Тетяни Єршової Марія Юристова частково відмовилася від своїх попередніх свідчень та заявила, що Єршова і Гриб не обговорювали плани теракту, і політика не була основною темою їхніх розмов.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна