Поліцейські знайшли ключовий речовий доказ у вбивстві шведської журналістки на підводному човні

Поліцейські водолази знайшли пилу, якою данський винахідник Петер Мадсен імовірно шматував тіло шведської журналістки Кім Валль

Depo.Світ
12 жовтня 2017 22:17
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на DW.

Слідчі у Данії знайшли імовірний новий доказ у справі про вбивство шведської журналістки Кім Валль - пилу. Знахідку було виявлено у затоці поблизу Копенгагена, неподалік від місця, де виявили частини тіла вбитої, повідомили у поліції в четвер, 12 жовтня. У цьому місці пролягав маршрут приватного підводного човна винахідника Петера Мадсена, якого підозрюють у вбивстві журналістки. Маршрут перевірили водолази поліції.

Мадсену вже висунули попередні звинувачення у навмисному вбивстві, але своєї вини винахідник не визнає. Востаннє Волл бачили 10 серпня у Данії, коли вона сідала на підводний човен Nautilus разом із Мадсеном. Журналістка готувала репортаж про найбільшу у світі саморобну субмарину, яка того ж дня потонула. Мадсен, який врятувався, спочатку заявив, що перед цим висадив Волл на берег, але потім стверджував, що жінка загинула на борту човна через нещасний випадок - падіння їй на голову важкого люка. Поліція не виявила ознак пошкодження черепа на відрізаній голові журналістки. Мадсен повідомив поліції, що викинув тіло за борт у бухті на південь від Копенгагена у стані шоку. Згодом у затонулій субмарині було знайдено кров, одяг та спідню білизну убитої журналістки.

Нагадаємо, наприкінці серпня тіло журналістки Кім Валль без голови, рук і ніг виявили в морі поблизу Копенгагена. До тіла було прикріплено метал, певно, з тією метою, щоб останки пішли на дно.

Про зникнення Валль стало відомо 11 серпня. Вона брала інтерв'ю в конструктора підводного човна Петера Мадсена на борту його судна і не повернулася.

У вбивстві Валль підозрюють Мадсена. Під час одного з допитів він розповів, що Валль загинула в результаті нещасного випадку, а він лише скинув тіло в море. До цього він говорив, що вона зійшла на сушу жива.

7 жовтня поліція Данії знайшла голову вбитої журналістки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ