Племінниця Скрипаля репетує, що Британія силоміць тримає його з дочкою на військовій базі

Племінниця екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля Вікторія переконана, що її дядька та його доньку Юлію силоміць утримують у Великій Британії

Про це Вікторія Скрипаль заявила в інтерв'ю "Известиям", передає Depo.ua.

За її словами, вона не може додзвонитися до своєї двоюрідної сестри з 24 липня.

"Хто сказав, що Лондон не утримує Юлію насильно? Чому до неї не пускають російських дипломатів і родичів, не дозволяють виступити на телебаченні? Я думаю, що її утримують, швидше за все, на військовій базі, подалі від ЗМІ, в ізоляції від зовнішнього світу", - розповіла Вікторія.

Вона також припустила, що Сергій і Юлія Скрипалі можуть перебувати на території хімічної лабораторії Портон-Даун, розташованої неподалік від Солсбері, де батько і дочка були отруєні.

Британія, за словами Вікторії Скрипаль, могла сама інсценувати отруєння її родичів за допомогою бойової нервово-паралітичної речовини, щоб знайти причину для загострення відносин з Росією та посилення санкцій.

Юлія Скрипаль потрібна британському уряду для того, "щоб маніпулювати громадською думкою і постійно заявляти про небезпеку Росії", додала Вікторія.

Довідка: Екс-ГРУшника Сергія Скрипаля та його доньку отруїли 4 березня у Британії. Їх знайшли непритомними на лавці біля торгового центру в Солсбері. Постраждалих шпиталізували у критичному стані вони перебували в комі.

У зв'язку з отруєнням у Солсбері 27 країн вирішили видворити 144 російських співробітників розвідки, які видавали себе за дипломатів.

10 квітня доньку колишнього російського подвійного агента Сергія Скрипаля Юлію, яка постраждала внаслідок отруєння в Солсбері (Велика Британія), виписали з лікарні.

18 травня екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля, отруєного в британському Солсбері, виписали з лікарні.

5 вересня стали відомі імена підозрюваних в у спробі вбивства Скрипалів - це Олександр Петров і Руслан Боширов.

6 вересня у Мінбезпеки Британії заявили, що президент Росії Володимир Путін несе кінцеву відповідальність за отруєння нервово-паралітичною речовиною колишнього російського подвійного агента в Англії в березні.

7 вересня стало відомо, що секретна розвідувальна служба Великої Британії (MI6) встановила справжні імена двох співробітників ГРУ Росії, яких звинувачують в отруєнні Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

Один з "отруювачів" Сергія Скрипаля "Руслан Боширов" виявився полковником ГРУ і "Героєм Росії" Анатолієм Чепігою.

За даними видання Bellingcat і Тhe Insider другим отруювачем Скрипалів є військовий лікар і полковник ГРУ Олександр Євгенович Мішкін. Він неодноразово їздив до України та невизнаної Придністровської республіки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна