ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Платіть, або захищайте себе самі: Трамп висунув союзникам умову

Президент США Дональд Трамп висунув категоричну вимогу союзникам по військовому альянсу, наголосивши, що "настав час" платити Сполученим Штатам за колективну оборону або протистояти загрозам самостійно

Depo.Світ
12 листопада 2018 19:46
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у серії Твітер-повідомлень після повернення з Франції, повідомляє Depo.ua.

"Щойно повернувся з Франції, де було багато чого досягнуто на моїх зустрічах зі світовими лідерами. Завжди було нелегко звертатися до того факту, що зі США треба поводитися справедливо, чого зараз не робиться як у військовій, так і в торговельній сферах", - написав голова Білого дому.

Він підкреслив, що Америка сплачує значно більшу частину коштів за військову оборону інших держав.

"Сотні мільярдів доларів – за величезний привілей втратити ті ж сотні мільярдів доларів з тими ж країнами у сфері торгівлі", - наголосив Трамп.

Він зазначив, що так не може продовжуватися, і що це "обурливо несправедливо" щодо Сполучених Штатів.

Трамп ще раз наголосив, що Америка витрачає "величезні суми грошей" на захист інших країн і взамін нічого не отримує, крім торговельного дефіциту й збитків.

"Настав час, коли ці дуже багаті країни або платитимуть Сполученим Штатам за масштабний військовий захист або захищатимуть себе самі", - підкреслив нинішній голова Білого дому.

При цьому, він додав, що й торгівля має здійснюватися "вільно та справедливо".

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп взяв участь у зустрічах найвищого рівня в рамках заходів відзначення 100-ї річниці Першої світової війни, що відбулися напередодні у Франції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ