"Північний потік-2" "клянчить" у Данії альтернативний маршрут

Компанія Nord Stream 2 подала заявку в Енергетичне агентство Данії на альтернативний маршрут будівництва російського газопроводу "Північний потік - 2"

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт компанії.

"Сьогодні компанія Nord Stream 2 передала заявку і звіт про ОВНС (Оцінку впливу на довкілля) до Енергетичного агентства Данії на маршрут у виключній економічній зоні на північний захід від острова Борнхольм. Це альтернативний маршрут, який не проходить через територіальні води Данії", - заявили в Nord Stream 2.

Відзначається, що альтернативний маршрут протяжністю 175 кілометрів буде перетинати виключно економічну зону Данії.

Нагадаємо, 26 червня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав з офіційним візитом Данію. У рамках поїздки він зустрівся з датським колегою Ларсом Люкке Расмуссеном та обговорив з ним українські реформи, а також спільні позиції в протидії російській агресії та недопущенні будівництва "Північного потоку - 2".

Довідка: Проект "Північний потік - 2" передбачає прокладку двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 мільярдів кубометрів на рік від російського узбережжя через Балтійське море до Німеччини.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко назвав "Північний потік-2" "троянським конем" і закликав Європу твердо відстоювати власну енергетичну безпеку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна