ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Першою країною з 5G стане Сан-Марино

Крихітна республіка Сан-Марино першої в світі розгорне мережі 5G на території всієї країни

Depo.Світ
17 липня 2017 17:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Сан-Марино перейде на мережі нового покоління до кінця 2018 року.

Італійський оператор зв'язку Telecom Italia Mobile (TIM) має намір використовувати Сан-Марино як випробувальниймайданчик для випробувань нової технології, пише Il Sole 24 Ore.

Протягом 2017 року Telecom Italia підготує в Сан-Марино основну інфраструктуру для переходу на 5G.

TIM також проводить випробування в Мілані і Турині, але в Сан-Марино менше нормативних обмежень на використання радіочастот, ніж в Італії, що розширює можливості компанії, повідомляє Financial Times.

За словами техдиректора TIM Джованні Феріго, Європа відіграла головну роль у розвитку технології 2G, але потім поступилася азіатським країнам у випадку 3G і США - із 4G. "Разом з 5G ми маємо намір повернути Європі лідерство в створенні стандартів", - сказав він.

Мобільні оператори тестують технології 5G по всьому світу, зокрема й Росію, найбільшу активність демонструють компанії в Південній Кореї, Китаї і США.

За оцінками Єврокомісії, яка в 2016 році оприлюднила стратегію розвитку 5G, економічні переваги від переходу на нове покоління мереж становитимуть 113 млрд євро до 2025 року. Створення інфраструктури для них в Європі потребуватиме вкладень у розмірі 56 млрд євро і забезпечить близько 2,3 млн нових робочих місць

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ