Перша в історії Амстердаму жінка-мер хоче обмежити проституцію в місті

Фемке Халсема, перша градоначальник в історії Амстердама, збирається обмежити проституцію в місті. Чиновник вважає, що репутація голландської столиці грає проти неї

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Bloomberg.

На думку Халсеми, в Амстердам в останні роки приїжджає дуже багато туристів, головна мета яких - відвідати район Валлен, більш відомий як Квартал червоних ліхтарів. Вони заважають місцевим жителям і експлуатують працюючих там повій, серед яких багато іноземок.

За даними за 2016 рік, столицю Нідерландів, населення якої становить 850 тисяч осіб, відвідало 18 мільйонів туристів. "Давайте не плекати ілюзії, що їх число буде скорочуватися. У майбутньому воно тільки зросте", - зазначила мер.

Халсема вважає, що Амстердам повинен залучати туристів своєю історією і культурною цінністю, а не можливістю зайнятися сексом за гроші. Через Квартал червоних ліхтарів значимість Старого міста останнім часом сильно зменшилася, впевнена вона.

Проти розташованих в Валлені борделів, більшість з яких мають панорамні вікна з видом на вулицю (які дозволяють туристам розглядати повій), виступає і багато місцевих жителів. Нещодавно вони вже проголосували проти будівництва пристані, до якої повинні були пришвартовуватися туристичні човни.

Поки Халсема не розповідає, як саме збирається боротися з проституцією в місті. Мер обмежується формулюваннями "переосмислити" і "переглянути".

Читайте також: Сезон туризму: Де в Європі можна "зняти" легальну повію

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна