"П*зда ти моржова": Що то за грузинський журналіст, який обматюкав Путіна в телеефірі

Телеведучий грузинського каналу "Руставі 2" Гіоргій Габунія наробив галасу, звернувшись з матюкливою промовою на адресу президента Росії Володимира Путіна прямо в ефірі

Висловити емоції журналіст вирішив напередодні набуття чинності заборони Росії на пряме авіасполучення з Грузією. 

На початку авторської програми "Постскриптум" Габунія назвав Путіна "с*кою підпарканною", "г*вном собачим" та "п*здою моржовою". 

"На нашій красивій землі немає місця такому вбогому створінню, такому уроду як ти. Ти - вонючий окупант", - акцентував журналіст. 

Після цього дісталося і покійним батькам Путіна. 

 

Сьогодні біля телеканалу зібралося близько 200 мітингувальників.  Вони вимагали вибачень і звільнення керівництва "Руставі 2". На кілька годин телеканал призупинив мовлення, однак наразі робота медіа вже відновилася. 

Гендиректор каналу Ніка Гварамія м'яко засудив дії підлеглого: заявив, що президент Росії заслуговує мату, але це можна було зробити у більш прийнятній формі. 

Президентка країни Саломе Зурабішвілі висловилася категоричніше 

Очільниця країни написала, що вчинок журналіста "йде проти всіх грузинських традицій і має на меті розділити та посилити тиск у країні, а також у відносинах з Росією та регіоні". 

Прем'єр країни Мамука Бахтадзе назвав тираду неприйнятною.  

"Те, що сьогодні ми спостерігали в ефірі Руставі 2, є огидною провокацією і спробою дестабілізації нашої країни. Це абсолютно неприйнятно!" - написав Бахтадзе в своєму Twitter.

Втім, чимало грузинів підтримали епатаж Габунії. 

Зазначимо, що це не перший скандал за участі грузинського тележурналіста. 

Зокрема, великий резонанс справили слова Габунії щодо любові екс-прем'єра країни Бідзіни Іванішвілі до рідкісних дерев, які викопували по всій країні і перевозили у персональний дендрарій колишнього олігарха. 

"Думаю, Ісус Христос зробив велику помилку, коли дві тисячі років тому вирушив проповідувати в Ізраїль. Він повинен був прийти через роки два-три в Аджарії. Там його не розіп'яли б, так як в регіоні просто не залишилося дерев для виготовлення хреста. На той час всі дерева вже були б пересаджені на подвір'я Бідзіна. А тому жив би Ісус спокійнісінько до глибокої старості в "обездревленій" Аджарії. Головне, звичайно, щоб він не перейшов дорогу Бідзіні. Або ще гірше, щоб не почав проповідувати у його дворі. А то б скінчив точно так же, як і 2000 років тому. Або ще гірше", - виловився Габунія. 

Наступного дня "Рустамі 2" пікетували учасники націоналістичного руху "Грузинський марш", вимагаючи вибачень за зневагу до релігійних почуттів християн. Габунія вибачатися не схотів. 

Іншим разом Габунія прокоментував картину "Самогубство діви", на якій вагітна Діва Марія тримала у руці пістолет. 

"Марія народить Ісуса, тож не хвилюйтеся", - сказав Габунія, додавши, що пістолет в руках у діви іграшковий. 

У церкві обурилися не на жарт і закликали усіх, кому не байдужа віра, ігнорувати запити "Руставі 2". 

Зазначимо, що програма була присвячена ініціативі влади ввести можливість подавати в суд за образу релігійних почуттів. 

Натомість сам Габунія прокоментував, що не є безбожником. 

"Ісус Христос дуже дорогий мені, у мене є право на особисті стосунки з ним. Не ображайтеся, коли я жартую про Ісуса, як про друга. Я вважаю його близькою людиною і впевнений, мої жарти його не засмучують", - сказав журналіст. 

Акцентував, що ніколи не втрачав інтересу та поваги до Бога, але "втратив його" на період, коли почав ходити у церкву. 

Крім того, Габунія намагається триматися у шоу-форматі. Так, у 2014-му був серед суддів грузинського X-Factor. 

Нагадаємо, 20 червня у Грузії розгорівся скандал через участь депутата російської Держдуми, комуніста Сергія Гаврилова, у Міжнародній асамблеї православ’я у Тбілісі.

У Тбілісі тисячі людей вийшли на акцію протесту до будівлі парламенту через скандальну поведінку російської делегації, учасники опозиційного мітингу увірвалися в будівлю парламенту. Під час протестів постраждали майже 70 людей.

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі звинуватила Росію в тому, що нині відбувається в Тбілісі та в країні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна