Пасажирам "карантинного" через коронавірус лайнера дозволять зійти на берег. Серед них є українці

Пасажири круїзного лайнера World Dream, що перебуває на карантині у порту Гонконгу, 11 лютого, ймовірно, зможуть залишити судно

Про це повідомляє South China Mornng Post, передає Depo.ua.

"Тисячі пасажирів, які застрягли на круїзному лайнері у Гонконзі, можуть бути звільнені вже у вівторок, якщо всі члени екіпажу пройдуть тест на коронавірус з негативним результатом", - повідомили чиновники охорони здоров'я Гонконгу.

Якщо тести всіх інших, хто перебуває на лайнері, також будуть негативними, всі пасажири та члени екіпажу зможуть залишити судно.

Круїзний лайнер World Dream вирушив з Гонконгу до Тайваню 2 лютого, маючи понад 1800 пасажирів та приблизно стільки ж членів екіпажу на борту. Влада Тайваню не дозволила лайнеру зупинку в порту. У Тайвані встановили, що раніше World Dream перевозив пасажирів, які заразилися на пневмонію, викликану коронавірусом.

Як повідомлялося, через підозру на коронавірус круїзний лайнер World Dream, на борту якого перебувають 3600 людей, відправили на карантин у Гонконзі. 4 лютого в Японії круїзний лайнер Diamond Princess помістили на карантин у порту Йокогами через коронавірус.

9 лютого кількість інфікованих пасажирів на Diamond Princess, що перебуває на карантині біля берегів Японії, зросла до 70 осіб.  Загалом на борту лайнера Diamond Princess перебувають 3700 осіб з 56 країн, з яких 2700 - пасажири, решта - члени екіпажу, в тому числі - 25 українців.

Нагадаємо, жертвами NCP у Китаї стали вже понад 800 людей

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.

Симптомами захворювання лікарі називали лихоманку. У деяких пацієнтів спостерігалося утруднення дихання, а рентгенівські знімки показували інвазивні пошкодження легенів. 20 січня з'явилася інформація, що заразитися на цю страшну хворобу можна і при контакті з хворим. 

Клінічні випробування вакцин проти нового вірусу, що вразив Китай та вже поширився за його межі, можуть бути проведені влітку. З 20 січня при Апараті Ради національної безпеки й оборони України працює оперативна група з питань моніторингу та аналізу ситуації щодо поширення нового коронавірусу з Китаю.

Читайте також: Коронавірус з Китаю і Україна: ТОП-6 відповідей на тривожні питання

Медичні помилки: Чому в Китаї коронавірус поширився з шаленою швидкістю, і чи загрожує це Україні 

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme