ПАРЄ планує розширені дебати щодо Росії

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) у квітні може провести розширені дебати, присвячені Росії

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на LB.ua.

На них планують обговорити отруєння російського шпигуна-перебіжчика Сергія Скрипаля у Великій Британії, а також вибори президента Росії на території анексованого Криму.

"Українська делегація вчора подала заявку в ПАРЄ на проведення термінових дебатів про вибори президента Росії. Я відразу вчора їх надіслав, як голова делегації. Але ми готові зняти свою заявку, щоб уже в квітні провести розширені дебати з приводу Росії. Починаючи з агресії – тепер уже проти Великої Британії, про продовження агресії проти України, а також за фактом проведення незаконного голосування за президента Росії в анексованому Криму", – розповів віце-президент ПАРЄ, народний депутат фракції БПП Володимир Ар'єв.

Він зазначив, що Британія вже пообіцяла подати відповідну заявку на проведення таких дебатів, коли вони закінчать розслідування отруєння агента Скрипаля.

"За попереднім розкладом, такі дебати в ПАРЄ щодо Росії відбудуться 26 квітня. Це буде сесія ПАРЄ, коли проходять якраз поточні дебати. За їх підсумками таких поточних дебатів у ПАРЄ схвалюються резолюції. Для нас це важливо, щоби був задіяний механізм резолюції, чого немає в процесі термінових дебатів. Чому важливе схвалення резолюції? Це дає нові можливості для розширення санкцій проти агресора", – сказав він.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна