Парнас розповів про роль Фірташа у тиску на Україну

Соратник адвоката президента США Дональда Трампа Лев Парнас розповів, що домовлявся із Дмитром Фірташем щодо отримання інформації у справі Джо Байдена в обмін на закриття екстрадиційної справи олігарха

Про це він заявив у інтерв’ю телеканалу MSNBC, передає Depo.ua.

Так, Парнас зауважив, що "ми намагалися налагодити зв’язки (в Україні, – ред.)" і він "отримав певні документи від Джона Соломона".

"Аби отримати певну інформацію від Фірташа, ми повинні були йому дещо пообіцяти. Фірташа цікавило його переслідування, його екстрадиційна справа (у США, – ред.). Так це й почалося", – розповів він.

Також Парнас підтвердив, що отримав на це близько мільйона доларів. Із цих грошей платили і юристам DiGenova & Toensing, які взялися за справу Фірташа.

За його інформацією, про те, що Фірташ може надати інформацію у справі Burisma, казав Джон Соломон.

Окрім того, Парнас підтвердив, що справи Фірташа та компанії Злочевьского пов’язані. У них була мета, аби Україна оголосила розслідування щодо Байдена.

Нагадаємо, 15 січня з'явились скандальні свідчення Парнаса щодо імпічменту Трампа.

Також соратник Джуліані зізнався, що жорстко тиснув на Україну від імені Трампа.

За словами Парнаса, Пенс теж тиснув на Україну, тому і скасував візит на інавгурацію Зеленського.

Довідка: 25 вересня у Білому домі оприлюднили стенограму розмови Трампа й Зеленського. Відповідно до неї, Зеленський заявляв, що генпрокурор – 100% його людина, а Євросоюз мало допомагає Україні.

У США опублікували скаргу інформатора на розмову Трампа із Зеленським. Інформатор розповів, що новій українській владі натякали на те, що зустріч або телефонний дзвінок між Зеленським і Трампом залежатимуть від того, наскільки президент України виявить бажання співпрацювати з тих питань, які озвучували тодішній генпрокурор Юрій Луценко та адвокат Трампа Рудольф Джуліані. Йдеться про розслідування проти компанії, де працював син Джо Байдена.

Згодом ЗМІ "рознюхали", хто "злив" скандальну розмову Трампа і Зеленського.

31 жовтня Конгрес США дав старт процедурі імпічменту Трампа.

13 листопада у Конгресі США стартували публічні слухання щодо імпічменту Трампа.

19 грудня під час голосування в Палаті представників США затвердили звинувачення щодо Трампа за двома статтями ("перевищення повноважень" і "перешкоджання Конгресу"). Тепер питання про відсторонення глави держави від посади буде передано Сенату.

15 січня справу про імпічмент Трампа передали в Сенат США.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme