Папу Римського хвилюють священики-геї

Папа Римський Франциск вважає гомосексуалізм серед духівництва "серйозним питанням", яке його "хвилює"

Про це Папа Римський сказав у інтерв'ю про релігійне покликання, яке дав іспанському священику-місіонеру для його майбутньої книги, передає Depo.ua з посиланням на ВВС.

Понтифік назвав гомосексуалізм "модним", і закликав духівництво дотримуватися своєї обітниці про целібат. Папа Франциск сказав, що церква повинна "бути вимогливою" при виборі кандидатів у священики.

"Питання гомосексуалізму є дуже серйозним", - сказав понтифік, додавши, що ті, хто відповідає за підготовку священиків, повинні переконатися, що кандидати є "людяно та емоційно зрілими", перш ніж вони будуть висвячені.

"З цієї причини церква наполегливо не допускає до служіння та священницького життя людей, у яких вкорінена ця тенденція", - пояснив Папа.

Це також стосується жінок, які хочуть стати монахинями. Ці слова понтифіка повторюють минулі заяви Ватикану про вибір кандидатів на релігійне життя.

"У наших суспільствах навіть виглядає модним бути гомосексуалістом. І ця ментальність певним чином впливає і на життя Церкви", - продовжив Папа Римський.

Він наголосив, що в житті священиків і черниць немає "місця для цього".

У 2013 році Папа Франциск підтвердив позицію Римо-католицької церкви, що гомосексуальні акти є гріхом, але гомосексуальна орієнтація - ні.

"Якщо людина - гей і шукає Бога і має добру волю, хто я такий аби судити?" - сказав він.

Книга "Сила звучання" отця Фернандо Прадо грунтується на чотирьох годинах інтерв'ю з понтифіком про проблеми духівництва. Її мають випустити наступного тижня.

Нагадаємо, раніше Папа Римський у розмові з гомосексуалістом Хуаном Карлосом Крузом, який став жертвою сексуальних домагань священика, заявив, що Бог любить його таким.

У жовтні Папа Франциск позбавив духовного сану двох чилійських єпископів, звинувачених у сексуальному насильстві над неповнолітніми.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook