Орбан пропонував Польщі розділити захід України, – політик

Прем’єр-міністр Угорщини пропонував Польщі взяти участь у розподілі території України

Про це заявив політик польської опозиційної партії Громадянська платформа Славомір Нітрас в інтерв’ю для порталу Onet.pl, інформує Depo.ua з посиланням на "Польське радіо".

"Ми не хочемо, щоб нам дестабілізували Європу. (...) Я знаю Віктора Орбана. Він людина освічена, знає мови, вміє поводитися серед міжнародних еліт. (...) Орбан – спритний політик", – сказав Нітрас.

За його словами, "Угорщина – небезпечна країна". Як вважає польський політик, так є тому, що угорці мріють про зміну післявоєнного порядку.

"Орбан мріє про таку зміну, я це знаю. Віктор Орбан переконував нас, щоб під час української кризи зайняти землю і поділитися нею. Він мріє про перегляд кордонів у Європі як Володимир Путін. Угорщина – це країна з великим комплексом", – сказав Нітрас і пояснив це ставленням угорської сторони до втрат, яких вона зазнала після війни.

"Орбан дуже небезпечний і дуже інтелігентний", – підкреслив польський політик.

Нагадаємо, 25 жовтня 2018 року румунські угорські політичні партії та організації підписали спільну заяву на захист прав угорців Закарпаття, яку подали в Організацію Об'єднаних Націй.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна