Онуки іспанського диктатора Франко погодилися його перепоховати, - ЗМІ

Іспанська влада дійшла згоди з родичами диктатора Франсиска Франко на перенесення його останків з гробниці в меморіальному комплексі жертвам громадянської війни в Іспанії "Долина полеглих" неподалік Мадрида

Про це повідомляють джерела в уряді Іспанії, передає Depo.ua з посиланням на El Mundo.

За даними газети, поки не визначено місце перепоховання останків диктатора, тому їхня ексгумація розпочнеться не раніше серпня.

Раніше семеро онуків були проти перенесення останків з мавзолею в "Долині полеглих".

Таку ж позицію займав консервативний уряд Маріано Рахоя, який недавно пішов у відставку, відмовляючись виконувати парламетських резолюцію з цього питання, прийняту у травні 2017 року за ініціативою соціалістичної партії Іспанії.

Нагадаємо, на днях у монументальному комплексі "Долина полеглих" поблизу Мадрида відбулася акція протесту проти наміру уряду Іспанії перенести останки диктатора Франсиско Франко з мавзолею.

Довідка: Диктатор Франко правив Іспанією з 1939 по 1975 рік. Спорудження меморіального комплексу жертвам громадянської війни почалося в 1940 році за його розпорядженням. До будівництва "Долини полеглих" залучалися ув'язнені, комплекс був завершений в 1958 році.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна