"Оксамитові" революціонери Вірменії продовжують мітингувати (ВІДЕО)

У Вірменії прихильники опозиції відновили протести у зв'язку зі скасуванням зустрічі їх лідера Нікола Пашиняна з тимчасово виконуючим обов'язки прем'єра Кареном Карапетяном

Пашинян закликав прихильників зібратися на площі Республіки в Єревані для того, щоб закріпити перемогу "оксамитової народної революції", передає Depo.ua з посиланням на "Радіо Азатутюн".

У відеозверненні, опублікованому на його сторінці у Facebook Пашинян заявив, що правляча Республіканська партія Вірменії хоче "скористатися відставкою Сержа Саргсяна і зберегти владу". Він також заявив, що опозиція не може погодитися з призначенням представника цієї партії новим прем'єр-міністром.

"Ми не можемо дозволити, щоб ця корумпована система продовжила своє існування", - наголосив Пашинян.

В третьому за величиною місті Вірменії, Ванадзорі, страйкують студенти Державного університету, вони закликають долучитися до них студентів інших вишів.

News.am в той же час, повідомляє, що демонстранти на чолі з Пашиняном проходять ходою по вулиці Вардананц в Єревані. Вони скандують "Відкинь Сержа, Карен", "Нікол – прем'єр-міністр", "Страйк".

Пашинян заявив про те, що в місті Артік зараз проходить багатотисячний мітинг.

Нагадаємо, 24 квітня були скасовані переговори лідера протестів у Вірменії Нікола Пашиняна з правлячою партією і виконуючим обов'язки прем'єра країни Кареном Карапетяном.

Як відомо, 23 квітня прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян на тлі масових протестів оголосив про свою відставку, а виконувачем обов'язків голови уряду призначили першого віце-прем'єра Карена Карапетяна.

Водночас лідер протестувальників у Вірменії Нікол Пашинян на мітингу в центрі Єревану заявив, що відставка прем'єр-міністра Сержа Саргсяна не є остаточною перемогою.

24 квітня, лідер протестувальників у Вірменії Нікол Пашинян заявив, що готовий стати прем'єр-міністром країни.

Додамо, що 17 квітня депутат парламенту Вірменії та лідер опозиційного руху Нікол Пашинян оголосив "оксамитову революцію" в країні після того, як парламент призначив колишнього президента країни Сержа Саргсяна прем'єр-міністром.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна