Очільник ЄБРР йде з посади

Президент Європейського банку реконструкції та розвитку Сума Чакрабарті йде з посади після другого та останнього терміну
 

Про це повідомили в пресслужбі ЄБРР, передає Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Європейський банк реконструкції та розвитку став незамінним банком розвитку, зазначає сер Сума Чакрабарті, який залишає посаду президента. Він йде з банку сьогодні після завершення другого терміну на цій посаді – це максимальний строк, що дозволяється правилами ЄБРР", – йдеться у повідомленні.

Чакрабарті планує продовжити займатися питаннями міжнародного розвитку та "зеленої" економіки і після звільнення з банку обійме кілька посад на громадських засадах. Зокрема, з цієї осені він буде призначений головою Опікунської ради Інституту міжнародного розвитку, що є провідним британським мозковим центром у сфері міжнародного розвитку. Чакрабарті також планує писати, читати лекції та працювати з новим поколінням лідерів у галузі міжнародного розвитку і державної служби, якій він себе присвятив. Згодом він також консультуватиме ряд урядів країн з ринками, що розвиваються, а також організації державного сектору з питань стратегії, імплементації, комунікації, лідерського потенціалу та спроможності.

Починаючи з 3 липня обов’язки президента ЄБРР тимчасово виконуватиме перший віцепрезидент ЄБРР Юрген Рігтерінк, який працює в банку з 2018 року і керує його діяльністю в сферах банкінгу та підтримки реформ. Постійного наступника Чакрабарті планується обрати на щорічних зборах банку, які перенесено з 13-14 травня на 7-8 жовтня 2020 року через вплив коронавірусної кризи.

Нагадаємо, ЄБРР пропонує Україні план виходу з кризи в туристичній галузі

Довідка: Чакрабарті, який є громадянином Великої Британії, переміг на двох конкурсах на цю посаду поспіль – у 2012 та 2016 роках – що трапилося вперше в історії ЄБРР. Одним із помітних досягнень під час його президентства стала реалізація ініціативи "Перехід до "зеленої" економіки" – майже половину інвестицій банку минулого року було зроблено саме в "зелену" економіку, і ще багато амбітних цілей поставлено на майбутнє. Кількість членів ЄБРР та країн, в яких банк здійснює інвестиції, також значно зросла за останні вісім років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"