Обвал мосту в Генуї: Винуватцю загрожує штраф у 150 млн євро

Влада обгрунтувала відповідальність за крах автомобільного мосту на автомобільній трасі в Гену на компанію Autostrade per l'Italia, яка займається управлінням та підтримкою автомобільних доріг країни

Про це заявив у інтерв'ю міністр економрозвитку Італії, віце-прем'єр Луїджі Ді Майо, інфомує Depo.ua з посиланням на Radio Radicale.

Міністр розповів, що відповідальними за трагедію в Генуї вже відомі – Autostrade per l'Italia. Він підкреслив, що керівництво підприємства має негайно піти у відставку.

"Після багатьох років, протягом яких нам говорили, що приватні компанії значно краще займаються управлінням, ми маємо перед собою одного з найбільших у Європі концесіонерів, який заявляє, що цей міст був безпечним. Усе це виправдання. Autostrade per l'Italia повинні були займатися технічним обслуговуванням, але не робили цього. Перш за все, керівництво підприємства має негайно піти у відставку", - сказав Ді Майо.

Міністерство почало розривати договор з Autostrade per l'Italia. Компанії грозить штраф у розмірі до 150 мільйонів євро.

Мерія міста оголосила дводенний траур за загиблими.

Нагадаємо, 14 серпня у місті Генуя на півночі Італії сталося обвалення знаменитого автомобільного мосту "Польчевера Віадук", що призвело до десятків загиблих. ЗМІ з посиланням на офіційні дані місцевого управління з надзвичайних ситуацій писали, що кількість загиблих зросла до 35.

Автомобільний міст у Генуї, який обвалився 14 серпня, систематично ремонтували протягом останніх трьох років.

Міністерство транспорту Італії подасть цивільний позов до суду проти Autostrade per l'italia - компанії-оператора генуезького мосту, що завалився 14 серпня.

Раніше МВС Італії підтвердило смерть 31 людини.

Довідка: Міст Моранді збудований у 1960-х роках на захід від центру Генуї. Його довжина перевищує кілометр, висота – 90 метрів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна