Новий глава ГРУ Росії керував розпалюванням протестів у Франції, – Тимчук

Поява під час протестів у Парижі двох провокаторів з прапорами "ДНР", пов'язаних з російською військовою розвідкою, дало старт кампанії з викриття ролі Кремля в дестабілізації Франції

Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук у Facebook, інформує Depo.ua.

"Нинішній вступ на посаду нового керівника Головного управління Генштабу ЗС Росії (більш відоме під старою абревіатурою - ГРУ) віце-адмірала Ігоря Костюкова затьмарений провалом його контори у Франції, що в подальшому обіцяє мати відповідні наслідки для Росії. Яка і так уже асоціюється у всьому світі як країна-терорист і агресор", - зазначив Тимчук.

За його словами, Костюков "з перших же кроків на новій посаді показав, що він на своєму місці: будучи першим заступником керівника ГРУ, саме він відповідав за резидентуру і проведення активних заходів за кордоном. А саме останні і мають стати основною сферою діяльності ГРУ на близьку перспективу, перетворивши розвідувальну структуру в цілком диверсійно-політичну".

Однак, як зазначив Тимчук, все це було до минулої суботи - доки два громадянина з французькими паспортами, які тісно пов'язані у своїй діяльності з ГРУ і засвітилися на не одному заході російської військової розвідки, раптом не вирішили проявити ініціативу і розгорнути прапор так званої ДНР у Парижі, тим самим спаливши всю контору.

"Раніше багато політиків і чиновників на Заході навіть без даних своєї контррозвідки здогадувалися про роль Москви в участі і радикалізації таких протестів. Але "паризький провал" став саме тим спусковим гачком, який дав старт кампанії з розкриття діяльності Кремля з дестабілізації Франції, і тією ниточкою, від якої французи почали розплутувати клубок московських підступів", - наголосив координатор.

Він висловив упевненість, що незважаючи на те, що Кремль зараз намагається виправдовуватися, французькі спецслужби, які почали розслідування, доведуть факт втручання Москви і її спецслужб у внутрішні справи Франції, "як це було раніше в Чорногорії, США, Великій Британії".

"Тож товариш Костюков, сам не бажаючи того, став продюсером другої частини шедевра "Петров і Боширов", який за "касовими зборами" від міжнародної громадськості може легко переплюнути першу частину - за яку, до речі, гонорари тільки на підході", - підсумував Тимчук.

Нагадаємо, 10 грудня Ігор Костюков очолив ГРУ уже без приставки "в.о.".

Раніше виконувачем обов'язки очільника ГРУ Костюков став 22 листопада.

Довідка: 9 грудня міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив про початок розслідування можливого втручання Росії в масові акції протесту "жовтих жилетів", які відбуваються у багатьох містах країни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна