Німецькі соціал-демократи готові повернутися до обговорення коаліції

Голова партії соціал-демократів Німеччини Мартін Шульц після 8-годинного обговорення з керівництвом партії заявив про коригування своєї позиції і готовність вступити на запрошення президента країни Франка-Вальтера Штайнмайєра у переговори з блоком партій ХДС і ХСС щодо можливого формування уряду

Depo.Світ
24 листопада 2017 23:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Радіо Свобода".

Зустріч Штайнмайєра з Мартіном Шульцем, Ангелою Меркель і Горстм Зеегофером призначена на 30 листопада, повідомив лідер соціал-демократів.

Шульц, виступаючи перед пресою, заявив при цьому, що будь-яка напрацьована сторонами угода буде поставлена на голосування усіх членів партії і вступить в силу тільки в разі її схвалення. Переговори, за словами Шульца, можуть тривати декількох тижнів.

У канцелярії президента Німеччини раніше повідомили, що наступного тижня Франк-Вальтер Штайнмайєр проведе спільну зустріч із лідерами християнських демократів і соціал-демократів.

Нагадаємо, що 21 листопада голова відомства федеральної канцлерки Німеччини Петер Альтмаєр заявив, що у політичних партій є три тижні, аби визначити, чи зможуть вони сформувати стабільний уряд і витягнути Німеччину з політичного глухого кута.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ