Німецька ферма подарувала громадянам 30 тонн яблук

У Німеччині не можуть розпродати яблука, тож в одному господарстві вирішили просто роздати їх людям – за кілька годин охочі безкоштовно зібрали 30 тонн яблук

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Deutsche Welle.

У зв'язку з великим врожаєм яблук у господарстві неподалік від Боденського озера, щоб не знищувати яблука, вирішили роздати їх безкоштовно.

Таке рішення схвалили також через невигідну для продажу ціну: 100 кілограмів яблук коштують близько восьми євро та навіть за собівартістю - 75 центів за кілограм - купувати їх майже ніхто не хотів.

Фермери очікували, що акція триватиме всі вихідні. Але вже в суботу, 20 жовтня більше тисячі людей з кошиками та ящиками зібрали весь урожай - близько 30 тонн яблук.

"Дивно, що люди розібрали той сорт, який зазвичай не користується попитом у покупців і взагалі не розпродається", - повідомляє інтернет-видання schwäbische.de.

Власник фермерських угідь, де люди збирали яблука, Альфред Вассмер також поскаржився на те, що "супермаркети переповнені закордонними яблуками". Передовсім ідеться про яблука із Нової Зеландії, Аргентини та Чилі.

Люди, які подякували у соціальних мережах фермерам за безкоштовні яблука, зазначали, що яблука з Латинської Америки є дешевшими за німецькі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна