Німеччина заявляє про готовність йти назустріч США щодо "Північного потоку-2"

Німеччина буде готовою до збільшення імпорту газу зі США

Про це заявив міністр економіки Німеччини Петер Альтмаєр, повідомляє Depo.ua з посиланням на Handelsblatt.

"У суперечці щодо німецько-російського газопроводу Nord Stream 2 Альтмаєр хоче зробити крок назустріч Сполученим Штатам. Країна зацікавлена у дебатах, які стосуються безпеки поставок дj Німеччини, сказав Альтмайер. Незважаючи на те, що Росія була надійним партнером у постачанні газу, СПГ може бути альтернативою, оскільки зростає попит. Тому він запросив американських експортерів СПГ на конференцію інвесторів у лютому", - йдеться у матеріалі.

Посол США у ФРН Річард Гренелл нещодавно розіслав німецьким компаніям, що беруть участь у будівництві газопроводу, листи з попередженням про ризик потрапити під санкції США.

"Я владнаю це", - прокоментував міністр економіки. "Це питання, чи можна довіряти інвестиціям у Німеччині", - додав Альтмаєр.

Нагадаємо, міністр економіки Німеччини Петер Альтмайєр закликав не заважати будівництву газопроводу "Північний потік-2".

Україна вважає, що європейські правила повинні поширюватись як на українську ГТС, так і на газопровід "Північний потік-2".

Довідка: Конгрес США навесні 2019 року розгляне новий закон про санкції проти російського газопроводу "Північний потік-2". Закон дозволить Вашингтону накладати фінансові санкції на осіб, які інвестують кошти в будівництво російських експортних трубопроводів.

Дещо раніше посол США в Берліні Річард Гренелл відправив листа німецьким компаніям, які беруть участь в проекті газопроводу "Північний потік-2".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна