UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Німеччина рекомендує компаніям готуватися до санкцій через "Північний потік-2"

Німецьким компаніям, пов'язаним із будівництвом газопроводу "Північний потік-2", слід готуватися до санкцій США

Про це заявив уповноважений канцлера Німеччини Ангели Меркель Петер Беер в інтерв'ю Bloomberg, передає Depo.ua.

Він підтвердив, що під час зустрічі у Вашингтоні представник адміністрації президента США Дональда Трампа заявив про високу ймовірність введення санкцій у зв'язку з "Північним потоком-2".

"Це ще один тягар для трансатлантичних відносин", – наголосив Беер.

Він підкреслив, що будівництво газопроводу зустрічає опір усіх політичних сил США і в Білому домі.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп намагався переконати Німеччину відмовитися від участі у будівництві російського газопроводу "Північний потік-2".

США хочуть запобігти будівництву газопроводу "Північний потік-2" і не виключають санкцій проти нього.

Довідка: Дочірнє підприємство російського газового монополіста "Газпром" Nord Stream 2 має намір почати будівництво в 2018 році і завершити його до кінця 2019 року. Угоди щодо фінансування проекту газогону "Північний потік-2" підписані з компаніями ENGIE (Франція), OMV (Австрія), Royal Dutch Shell (Британія-Нідерланди), Uniper і Wintershall (обидві – Німеччина).

Протяжність трубопроводу з пропускною здатністю 55 мільярдів кубометрів газу на рік повинна скласти 1220 кілометрів, він буде з'єднувати російську Усть-Лугу і німецький Грайфсвальд. Проти проекту активно виступають країни Балтії, Польща та Україна, серйозні питання залишаються і в Єврокомісії.

Між тим Німеччина наприкінці березня видала пакет дозволів на будівництво та експлуатацію газопроводу.

10 травня очільник МЗС Німеччини Хайко Маас у Москві заявив, що федеральний уряд Німеччини підтримує реалізацію газопроводу "Північний потік-2" в обхід України.

На початку травня у Німеччині у м. Любмін у федеральній землі Мекленбург-Передня Померанія на наземному стикувальному пункті розпочато будівництво німецької ділянки російського газопроводу "Північний потік-2".

27 квітня Меркель їздила до Вашингтона з офіційним візитом, де зустрілася з президентом США Дональдом Трампом. За прогнозами, головною темою зустрічі лідерів Німеччини і США мало бути будівництво газопроводу "Північний потік - 2".

12 квітня уряд Фінляндії видав повний комплект дозволів на будівництво газопроводу "Північний потік-2".

Натомість польські політики намагаються активно мобілізувати інші країни Європи до протидії реалізації російського проекту "Північний потік-2".

Тим часом Данія хоче пов'язати згоду на будівництво "Північного потоку-2" з питанням України та російськими гарантіями Києву.

15 травня у Грайфсвальдській затоці в Балтійському морі розпочалися підготовчі роботи на морській ділянці "Північного потоку-2".

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme