Німеччина не планує відмовлятися від "Північного потоку-2"

Німеччині потрібен другий канал поставок газу і вона не має наміру скасовувати будівництво "Північного потоку-2"

Про це заявив голова федерального об'єднання німецької промисловості Дітер Кемпф, інформує Depo.ua з посиланням на Deutsche Welle.

Він наголосив, що економіка виступає за другий канал постачання газу для надійності.

Голова відомства розкритикував "втручання третіх країн в енергопостачання" Німеччини. Кемпф вважає, що саме держава має вирішувати необхідність наявності другого джерела.

Також він додав, що низька ціна скрапленого газу США "нічого не означає", тому що його ще необхідно доставити через Атлантику.

Нагадаємо, 19 вересня президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп назвав проект газогону з Росії до Німеччини "Північний потік-2" "абсурдним" та "неадекватним".

Того ж дня Трамп заявив, що не планує вводити санкції проти компаній, які беруть участь у будівництві газопроводу "Північний потік-2".

Довідка: "Північний потік 2" - російський газопровід, який будує компанія Nord Stream 2 AG. Єдиним акціонером фірми є Газпром. Довжина газопроводу складе 1,2 тис. км, а загальна потужність з уже існуючим "Північним потоком" - 55 млрд кубометрів газу.

Новий газопровід проляже вздовж газопроводу "Північний потік" по дну Балтійського моря до німецького міста Грайфсвальд, щоб мінімізувати прокачування газу через Україну.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна