Nike випустила "розумні" кросівки з керуванням зі смартфона (ФОТО)

Компанія Nike випустила "розумні" кросівки, які вміють автоматично зашнуровуватись і підлаштовуватись під форму стопи, а керувати ними можна буде за допомогою смартфона

Це найсвіжіше втілення футуристичного взуття, ідея якого вперше згадується у другій частині фільму "Назад у майбутнє", передає Depo.ua з посиланням на ВВС.

Одна пара нових кросівок Nike Adapt коштуватиме $350.

В компанії кажуть, що ця модель створена в першу чергу для гри в баскетбол.

"Ми обрали баскетбол першим видом спорту для неї через вимоги, які баскетболісти ставлять до свого взуття. Під час гри нога спортсмена змінюється, і здатність взуття змінювати свою форму - то ослаблюючись і збільшуючи кровотік, то знову підтягуючись, - є ключовим елементом, який, на нашу думку може дати багато переваг", - каже Ерік Авар, креативний директор з інновацій Nike.

Власники нових кросівок зможуть налаштувати "підгонку" взуття під свою стопу: зробити це можна буде за допомогою смартфона.

Очікується, що Nike Adapt надійде в продаж вже в лютому цього року.

"Вочевидь, нові кросівки - це свого роду ностальгічний натяк на взуття з фільму "Назад у майбутнє", яке з кінореквізиту тепер перетворилося на справжній продукт. Думаю, знайдеться чимало прихильників кіно і спортивного взуття, які захочуть поповнити свою колекцію цими кросівками. Чи потрібне взуття, яке дозволяє обходитися без шнурків? Це все ще питання, яке обговорюється. Я добре пам'ятаю, як у 2012 році Nike презентувала "розумне" взуття, призначене для бігу, що фіксувало величезну кількість різних показників. Проте ця модель не витримала випробування часом і тихо зникла", - каже Майкл Соу, редактор сайту Wareable, що присвячений техніці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна