New Yorker опублікував обкладинку з приреченим Трампом (ФОТО)

Американський журнал New Yorker опублікував обкладинку нового номера, який вийде на наступному тижні, з назвою "Справжній надзвичайний стан"

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт журналу.

На обкладинці зображений президент США Дональд Трамп, який стоїть на даху майже затонулого Білого дому, не знайшовши укриття від наближення шторму. В руках він тримає червоний плакат з написом "добудуйте стіну".

Йдеться про будівництво стіни на кордоні з Мексикою для вирішення міграційної кризи. На її будівництві наполягає американський лідер. Для виділення бюджету прикордонної стіни Трамп раніше анонсував введення в країні режиму надзвичайного стану.

Обкладинка покликана показати, що даний надзвичайний стан полягає в наслідках зміни клімату, розповів її автор Баррі Блітт.

"Схоже, що наш президент вкладає свою енергію в підроблену надзвичайну ситуацію, заперечуючи існування потенційно катастрофічного кризи, такої як зміна клімату", – заявив Блітт.

New Yorker зазначає, що в жовтні міжурядова група експертів ООН зі зміни клімату попередила, що у світу є десять років на те, щоб стримати глобальне потепління.

Нагадаємо. 1 червня 2017 року Дональд Трамп заявив, що Штати відмовляються від участі в Паризькій кліматичній угоді, бо вона нечесна і просто викачує гроші з країни.

21 лютого американські ЗМІ повідомили, що Дональд Трамп працює над створенням групи для вивчення питання впливу зміни клімату на національну безпеку країни.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook