ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Найбільший виробник секс-роботів випустить модель-трансгендерів в 2018 році

Мет Макмаллен, директор компанії з виробництва секс-роботів Realbotix, що базується в Сан-Дієго, Каліфорнія, заявляє, що сьогодні існує попит на секс-роботів нетрадиційної орієнтації

Depo.Світ
12 січня 2018 22:59
ФОТО: depo.ua

Як і всі вироблені секс-роботи, ці будуть оснащені штучним інтелектом. Вони будуть вміти говорити, запам'ятовувати і догоджати. Їх дизайн, матеріали і записані програми максимально наближені до людських, передає Depo.ua з посиланням на Тhe Sun.

За задумом Мета, вони повинні будуть стати компаньйонами для людей, які змінили або хочуть змінити стать.
У той же час виробники вважають, що створення окремої моделі для трасгендерів - занадто витратна ідея, адже в 2018 в планах компанії також створення андроїда для жінок. Тому було знайдено рішення: до класичного секс-роботу Гармоні (для чоловіків) зможе прикріплятися і від'єднуватися біоничний пеніс.
Після того як Realbotix створив секс-робота - жінку, на Мета обрушився шквал критики. Інженерів звинуватили в тому, що вони помістили саме поняття жінки в категорію товарів. Тому робот з біонічних пенісом для жінок - це свого роду суспільний компроміс. Моделі-трансгендери - це, в свою чергу, гра на випередження.

У Realbotix не хочуть чекати, коли на них навалиться невдоволення секс-меншин.


"Ми багато працюємо над андроидом для жінок в цьому році, паралельно будемо пробувати розробляти модель і для трансгендерів"
ПОДІЛИТИСЯ
Мет Макмаллен

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ