ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Найбільша польська авіакомпанія придивляється до українських міст

В авіакомпанії LOT не виключають потенційну можливість запустити в майбутньому рейси з Польщі в такі українські обласні центри як Рівне, Івано-Франківськ, Вінниця та Луцьк

Depo.Світ
20 листопада 2018 10:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив операційний директор LOT Мачей Вільк в інтерв'ю ЦТС, інформує Depo.ua.

"Ми дуже відповідально підходимо до вивчення можливості відкрити рейси в нові міста. Перед відкриттям ми збираємо інформацію і звертаємо увагу на кількість мешканців в місті і потенційному регіоні охоплення, ВВП на душу населення, кількість пасажирів в аеропорту, кількість рейсів інших мережевих авіакомпаній і зіставляємо зі схожим містом, в який ми вже виконуємо польоти", - заявив топ-менеджер.

Як приклад такого підходу він навів запуск рейсів в Каунас, які виявилися успішними в плані заповнюваності і транзитного потенціалу для авіакомпанії.

"Схожа картина, але ще навіть більш вигідна, у авіакомпанії склалася і в Запоріжжі, куди ми також відкрили рейс, практично одночасно. Я бачу в майбутньому ще кілька десятків міст в нашому регіоні, куди ми потенційно могли б відкрити рейси, виходячи з цієї логіки. Серед них - Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк або Рівне. Єдине, що зараз нас в цьому обмежує - це дефіцит слотів в аеропорту Шопена", - поділився планами Вільк.

На його думку, проблема з дефіцитом слотів в базовому аеропорту польської авіакомпанії в Варшаві може бути вирішена до 2020 року.

Нагадаємо, 29 жовтня польська авіакомпанія LOT через відсутність повних екіпажів у зв'язку зі страйком скасувала у понеділок сім авіарейсів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ