Навіщо Путіну потяг Донецьк-Москва

Як тільки спала перша ейфорія від звільнення наших заручників, в так званій "ДНР" зробили гучну заяву: незабаром будуть запущені потяги Донецьк-Москва і Донецьк-Петербург. У нас поки цю історію не коментують

Навіщо Путіну потяг Донецьк-Москва…

Отже, що б це значило?

Перш за все треба розуміти, що це не самодіяльність Пушиліна, а спланована і затверджена Кремлем провокація. Чому провокація? Бо це означає, що Росія за спиною Києва веде прямі переговори з "Л-ДНР" в той час, коли ми "семимильними кроками" йдемо до миру.

Навіщо потрібна ця провокація? Для того, щоб перевірити реакцію Києва. А реагування може бути трьох типів: промовчати, написати заяву, яка нічого не значить, і зіграти у власну гру, піднявши градус і заявивши, що такі речі зривають мирний процес. Така позиція дозволила б нам повернути статус гравця в цій угоді, де за нас уже, як вважається, все вирішено. І потім можна було б нав‘язувати свою гру в подальших торгах.

Кремль розраховує на повну мовчанку, або, в найгіршому випадку, на беззубу заяву. В такому випадку, в Москві справедливо вважають, що статус Пушиліна та Пасічника в майбутньому переговорному процесі буде ще більш закріплений як статус нібито самостійних гравців. Власне, все це робиться саме для того, щоб змусити Зеленського в тій чи іншій формі сісти з ними за стіл переговорів.

Наша мовчанка тільки прискорює саме такий сценарій. Сценарій, де від України нічого не залежить.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook