НАТО проведе навчання неподалік російських кордонів

База фінських військово-повітряних сил в Рованіемі, що знаходиться приблизно за 200 км від російського кордону, буде використовуватися під час навчань НАТО Trident Juncture

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на РІА "Новини".

Навчання НАТО Trident Juncture ("Єдиний тризуб"), в яких будуть задіяні близько 50 тисяч військових з 30 країн, учасниць альянсу і партнерів, пройдуть в Норвегії з 25 жовтня по 7 листопада.

"У навчаннях візьмуть участь дев'ять (винищувачів) Hornet і близько 160 осіб. Основні вправи навчань відбудуться в повітряному просторі Норвегії та Швеції. На додаток до баз ВПС Норвегії, використовується база Рованіемі в Фінляндії і база Каллакс в Швеції", - йдеться в повідомленні оборонного відомства Фінляндії.

Нагадаємо, 6 жовтня стало відомо, що представники Збройних Сил України візьмуть участь в одних з найбільших в історії НАТО стратегічно-військових навчань "Trident Juncture 2018", що розпочнуться у Норвегії 25 жовтня.

7 серпня стало відомо, що Велика Британія та Норвегія спільно працюватимуть задля протистояння "російській військово-морській загрозі".

9 жотвня повідомили, що Швеція і Фінляндія відкриють свій повітряний простір для операцій в рамках найбільших за останні роки навчань НАТО Trident Juncture, які пройдуть восени в Норвегії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна