UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

НАТО вчиться протистояти кібервійні на українському досвіді

Країни НАТО підтримують Україну в боротьбі з ворожою дезінформацією та навчають українських медіаспеціалістів протистояти інформаційним атакам

Про це сказав помічник генерального секретаря НАТО з публічної дипломатії, посол Таджан Ілдем на львівському Безпековому форумі, передає Depo.ua із посиланням на "Укрінформ".

"Останні роки підрозділ публічної інформації НАТО працює по 24 години на добу, борючись із дезінформацією. Ми мусимо мати проактивний наратив, у наших силах протистояти дезінформації. Ми маємо успіх в Україні. Є спільна платформа НАТО та України, яка вчить українські медіа протистояти дезінформації. 2015 року генеральний секретар НАТО та секретар РНБО підписали документ, який регулює нашу співпрацю", – зазначив він.

За словами Ілдема, протидія гібридним методам ведення війни, підвищення спроможності давати опір – важливі для кожного члена Альянсу.

"НАТО ніколи не прийме анексії Криму, ніколи не визнає агресії як способу нав'язати новий порядок речей. Західні країни підтримали Україну і самі стали мішенями. 2019 року вони зазнали цілої низки кібератак. Тож у НАТО збільшили зусилля розвідки і вчаться з українського досвіду протидіяти загрозам кібервійни", – наголосив посол.

Нагадаємо, у лютому 2018 року в Україні відкрили центр кіберзахисту.

У жовтні поточного року, за інформацією ЗМІ, Захід виявив секретний підрозділ Росії, який дестабілізує всю Європу.

Довідка: 30 жовтня – 1 листопада у Львові проходить ІІІ Безпековий форум. У його 8 панельних дискусіях беруть участь понад 200 експертів та посадовців із понад 10 країн світу: США, Великої Британії, Латвії, України, Польщі, Румунії, Фінляндії, Іспанії, Німеччини тощо.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme