НАТО дало Росії півроку на "перевиховання"

Залишилося мало угод, які б Росія не порушила, а ситуація, за якої один порушує договір, а інший – його дотримується, не може тривати

Про це заявив міністр оборони Литви Раймундас Каробліс, повідомляє Depo.ua з посиланням на портал Delfi.

"Мабуть, залишилося дуже мало міжнародних угод, які б ця країна не порушила. Тому позиція НАТО єдина – ситуація, коли один порушує договір, а інший – його дотримується, не може тривати", – заявив литовський міністр.

Одночасно він зазначив, що на Росії ще є можливість виправити ситуацію, повернутися до "повного дотримання умов договору, що може бути перевірено, однак саме порушення договору вже загроза".

"Міністри Альянсу одноголосно домовилися про те, що, зрештою, треба сказати правду, потрібно ще раз підняти це питання – якщо Росія не дотримується, то договір розривається", – зазначив литовський міністр.

За його словами Росії дається шість місяців на виправлення порушень.

"Ситуація свідчить, що Росія кілька років порушувала, і повинна бути виражена політична воля, що Росії дається період в шість місяців і все ж за цей час на Росію слід створити вплив з метою повного дотримання договору при одночасній підготовці до гіршого сценарію розірвання договору", – сказав Каробліс.

Нагадаємо, 8 червня 2018 року Раймундас Каробліс закликав НАТО заснувати штаб біля східних кордонів Альянсу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна