ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На вимогу ООН, екіпажі літаків навчатимуть виявляти факти торгівлі людьми

Співробітники авіакомпаній повинні отримувати обов'язкову підготовку для запобігання фактів торгівлі людьми

Depo.Світ
23 квітня 2018 21:06
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві спеціалізованого агентства ООН для цивільної авіації, передає Depo.ua з посиланням на The New York Times.

Зокрема, у заяві уточнюється, що нові вимоги зможуть розширити можливості екіпажу для виявлення випадків торгівлі людьми.

Фактично влада цивільної авіації повинні вимагати від перевізників докласти зусиль для навчання персоналу виявлення та реагування на випадки торгівлі людьми.

Як заявила Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO) в нових інструкціях з підготовки персоналу екіпажу, спільно опублікованих з Управлінням Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй з прав людини, хоча ICAO не може нав'язувати урядам правила, але вона може міняти умови роботи цивільної авіації через стандартів, яких дотримуються 192 країни.

Також уточнюється, що наразі Сполучені Штати вже вимагають обов'язкової підготовки бортпровідників, але невідомо, чи будуть їхній приклад наслідувати інші країни, у яких немає аналогічних правил.

Нагадаємо, 18 квітня в Німеччині почалася спецоперація з припинення торгівлі людьми, в якій беруть участь понад тисяча поліцейських по всій країні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ