На Росії жаліються, що Британія "зажала" дані про підозрюваних у справі Скрипалів

Офіційний представник російського Міністерства закордонних справ (МЗС) Марія Захарова повідомила, що Велика Британія відмовилася надати Росії будь-яку інформацію щодо підозрюваних у справі про отруєння в Солсбері

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на RT.

"Взагалі будь-які дані британська сторона відмовилася Росії надавати. Йдеться не те що про додаткові (дані - ред.), йдеться про те, що, як тільки перші ластівки навесні полетіли з лондонського гнізда по всьому світу зі звинуваченнями Росії, ми тут же почали відправляти ноти, листи, запити. Але після чергового залпу - вже з фотографіями, які видавалися за докази, - я ніяк не можу зрозуміти: яким чином опубліковані фотографії є ​​доказом? І доказом чого?" - обурено розповіла Захарова.

За її словами, російська сторона буде чекати дані про підозрюваних щодо інциденту в Солсбері від Інтерполу.

"Це випливає з логіки того, що робить Велика Британія. Мабуть, наступний крок - це звернення в Інтерпол. Тоді, мабуть, якщо вони так і не нададуть Росії офіційні дані, будемо чекати їх звернення в Інтерпол і вже від Інтерполу чекати ті ж самі відбитки пальців, дані і так далі", - пояснила дипломат.

Нагадаємо, Інтерпол за сприяння Лондона шукатиме підозрюваних в отруєнні колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

5 вересня стали відомі імена підозрюваних в у спробі вбивства Скрипалів - це Олександр Петров і Руслан Боширов.

Секретна розвідувальна служба Великої Британії (MI6) встановила справжні імена двох співробітників ГРУ Росії, яких звинувачують в отруєнні Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

6 вересня у Мінбезпеки Британії заявили, що президент Росії Володимир Путін несе кінцеву відповідальність за отруєння нервово-паралітичною речовиною колишнього російського подвійного агента в Англії в березні.

Довідка: Екс-ГРУшника Сергія Скрипаля та його доньку отруїли 4 березня у Британії. Їх знайшли непритомними на лавці біля торгового центру в Солсбері. Постраждалих шпиталізували у критичному стані вони перебували в комі.

Поліція з'ясувала, що їх намагалися вбити нервово-паралітичною речовиною, мотивом могла стати помста.

12 березня прем'єр Британії Тереза Мей фактично звинуватила Росію у замаху на Скрипаля за допомогою хімічної речовини "Новачок", виробленої в СРСР.

У зв'язку з отруєнням у Солсбері 27 країн вирішили видворити 144 російських співробітників розвідки, які видавали себе за дипломатів.

Слідчі Британії опитали понад 900 свідків у справі про отруєння Скрипалів.

Поліція також відновила найбільш імовірну послідовність (хронологію) подій у день отруєння Скрипалів.

10 квітня доньку колишнього російського подвійного агента Сергія Скрипаля Юлію, яка постраждала внаслідок отруєння в Солсбері (Велика Британія), виписали з лікарні.

18 травня екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля, отруєного в британському Солсбері, виписали з лікарні.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme