На Росії згорів барак, жителі якого скаржилися Путіну

Мешканці старого барака, які зверталися до президента Путіна з приводу розселення, залишилися без житла. У новорічну ніч плакат, яким вони прикрасили фасад свого будинку зі зверненням до глави держави, загорівся, а разом з ним - і весь будинок
Depo.Світ
11 січня 2017 18:09
ФОТО: depo.ua

У ніч на 1 січня будинок по вул. Міська, 46, на якому висів плакат "Тут живуть діти та люди похилого віку", загорівся, передає Depo.ua з посиланням на 59.ru.

Близько 4:00 ранку мешканка будинку Марина прокинулася від диму. Вона розповіла, що в момент пожежі була в будинку з двома дітьми, а чоловік працював в нічну зміну. Вона вивела з дому дітей, сусідів.

"Без житла залишилися більше 20 осіб, - розповіла Марина. - Нас зараз розмітили в готелі "Кама", але тільки до 9 січня і дали 7 тисяч рублів. Йти нам нікуди - це було єдине житло в Краснокамську, і родичів у нас тут немає. У подібній ситуації опинилися й інші погорільці. Причому це великі сім'ї, з дітьми. У одній із сімей тут четверо дітей. Правда, багато подумують про те, щоб зняти житло. Але в адміністрації нам допомагати не будуть - сказали брати іпотеки та кредити. Місця немає і в маневреному фонді Краснокамська. Ми не знаємо, як жити даліф", - додає жінка.

Нагадаємо, що плакат "Тут живуть діти та люди похилого віку! Будинок падає! Володимир Володимирович, допоможіть!" з'явився на будинку за адресою вулиця Міська, 46 в липні 2016 року. Будинок ще десять років тому був визнаний аварійним, він старів, руйнувався, але не розселявся.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ