На Росії затримують протестуючих водіїв-далекобійників

У Воронежі поліція затримала чотирьох водіїв великовантажних автомобілів, які виступають проти системи "Платон", їх звинувачують у непокорі розпорядженню чиновника наглядового відомства

Depo.Світ
21 квітня 2017 16:42
ФОТО: depo.ua

Про це виданню розповів один із затриманих, координатор Об'єднання перевізників Росії Павло Єнякін, повідомляє Depo.ua з посиланням на ОВД-Инфо.

За його словами, поліція вже тиждень намагається розігнати водіїв-страйкарів. І ось на стоянці протестуючих проти системи "Платон" далекобійників у Воронежі затримали чотирьох осіб.

Серед затриманих - сам Єнякін, далекобійники Денис Щелканов і Віталій С., а також Денис Ларін, якого координатор ОПР назвав "співчуваючим". Їх обвинувачують за статтею 19.4 КпроАП (Непокора законному розпорядженню посадовця органу, що здійснює державний нагляд). Поліцейські стверджують, що стоянка хур на вулиці Остужева заважає проведенню ремонтних робіт. За словами Єнякіна, роботи проводяться мінімум за 80 метрів, проте співробітники поліції заявляють, що на місці стоянки далекобійників проходить кабель.

Нагадаємо, Всеросійський страйк водіїв великовантажних автомобілів розпочався 27 березня, за даними асоціації "Далекобійник", кількість активних учасників акцій протесту становить кілька тисяч, з 15 квітня система оплати перевезень російськими дорогами, відома під назвою "Платон", розпочала застосування підвищених тарифів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ