На Росії затримали українця-"шпигуна"

На Росії на території Краснодарського краю за підозрою в шпигунстві затримали громадянина України Юрія Пермякова

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу ФСБ регіону.

"Агент працював під псевдонімом "Вова". Його завербував співробітник регіонального управління СБУ на підконтрольній Києву частині Луганської області. Метою вербування було отримання українською спецслужбою інформації про пересування військової техніки на території півдня Росії", - заявили у ФСБ.

За даними росіян, Пермяков працював таксистом і постійно відвідував Росію. Зазначається, що про поставлені завдання зі збору інформації про переміщення військ, озброєні сили і стратегічні підприємства громадянин України розповів після затримання.

Зараз, повідомили у ФСБ, Пермяков видворений за межі Росії, в'їзд на територію Росії йому заборонений.

Повідомляється, що відповідно до російського законодавства, особа, яка ініціативно повідомила органам безпеки про своє вербування іноземними спецслужбами, звільняється від кримінального переслідування за державну зраду або шпигунство.

Нагадаємо, 9 листопада представника Росії викликали в Міністерство закордонних справ Австрії після того, як викрили в армії країни російського шпигуна.

Того ж дня стало відомо, що Міністерство оборони Австрії підозрює в розголошенні державної таємниці 70-річного відставного офіцера.

10 листопада повідомили, що підозрюваного заарештували і йому "світить" 10 років.

11 листопада ЗМІ повідомили, що в Австрії знайшли ще одного російського шпигуна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна