На Росії за розслідування щодо найманців "Вагнера" погрожують розправою

На Росії розгорнулася кампанія залякування проти журналістів "Нової газети" після статей щодо найманців "Вагнера", якими керує "кухар" Путіна Євген Пригожин

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на DW.

Зазначається, що нещодавно було розміщено жилет репортера опозиційного видання "Новая газета" на клітці з вівцею перед редакцією видання у Москві.

Також кількома днями раніше в редакцію принесли відрізану баранячу голову та жалобний вінок із фотографією журналіста-розслідувача Дениса Короткова.

В інтернеті проти Короткова розгорнули масштабну кампанію цькування - усе через його рослідування діяльності "кухаря Кремля" і друга Путіна Євгена Пригожина, який керує фабрикою тролів і приватною військовою компанією "Вагнер".

Саме російських найманців стосувалися останні статті Короткова.

Нагадаємо, 30 липня 2018 року в Центральноафриканській республіці (ЦАР) були вбиті російські журналісти Орхан Джемаль, Кирило Радченко та Олександр Расторгуєв, які, за інформацією ЗМІ проводили розслідування незаконної діяльності російських найманців у цій країні.

При цьому російська влада відразу заперечила факт присутності терористів ПВК "Вагнера" в ЦАР.

Окрім того, глава Служби безпеки України Василь Грицак заявляв, що СБУ готова допомогти розслідувачам для викриття злочинної діяльності спецслужб Росії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #на Росії