На Росії взялися за винищення бобрів

Т.в.о. губернатора Калінінградської області Антон Аліханов запропонував підняти на федеральному рівні питання про визнання бобрів шкідниками
Depo.Світ
11 січня 2017 18:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Коммерсант".

На нараді з меліорації голова регіону повідомив, що гризуни завдають господарству області значної шкоди, а саме в сфері придорожнього будівництва.

"Тому є думка про те, що необхідно цілий рік видавати ліцензії на їх відстріл і виступити з ініціативою про визнання бобрів шкідливими тваринами, щоб їх можна було винищувати взагалі без отримання ліцензії", - сказав Алиханов.

Керівник програми по збереженню біорізноманіття Всесвітнього фонду дикої природи Росії Володимир Кревер, в свою чергу, заявив, що в російському законодавстві відсутнє поняття "шкідливі тварини" або "тварини-шкідники". "Це просто побутова лексика", - уточнив він.

Зазначимо, проблема з населенням бобрів в Калінінградській області не нова. В 2016 році інвестор, який планував побудувати в регіоні завод по виробництву пеллет (паливних гранул), відмовився від своїх планів через велику кількість гризунів. За два роки до цього популяція бобрів в області досягла майже шести тисяч особин при нормі для регіону не більше двох тисяч. У 2015 році в регіоні пройшла кампанія з масового вилову бобрів і розбору їх гребель.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ