На Росії вже блокують Facebook, Twitter і навіть "ВКонтакте" та "Одноклассники"

"Роскомнадзор" вніс до реєстру заборонених сайтів IP-адреси, які належать Facebook, Twitter та найбільшим російським інтернет-компаніям - "Яндексу", "ВКонтакте" і "Одноклассникам"

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Медуза".

Крім того, в реєстрі опинилися IP-адреси, що належать Yahoo і Liveinternet.

На блокування IP-адрес звернув увагу телеграм-канал RKNShowtime, який стежить за поповненням реєстру заборонених сайтів.

Під блокування потрапила одна з 4 основних IP-адрес "ВКонтакте". На сайті "Роскомнадзора" повідомляється, що доступ до цієї адреси обмежений, а приводом для блокування став запит Генпрокуратури.

Також заблоковані одна IP-адреса "Однокласників", п'ять - "Яндекса", три - Twitter, п'ять - Facebook. Крім цього, у реєстр внесли IP-адреси Amazon (14), Microsoft (29), Google (33).

У соцмережах висунули версію, що "Роскомнадзор" міг заблокувати саме ті ІР-адреси, якими користувалася людина, що відкрила одночасно на своєму пристрої і месенджер Telegram.

Нагадаємо, 13 квітня Таганський суд Москви ухвалив рішення заблокувати Telegram на території Росії.

16 квітня на Росії Роскомнагляд почав блокувати Telegram.

Блокування месенджера почалося після того, як засновник Telegram Павло Дуров вирішив не передавати ФСБ Росії ключі для розшифровки листування користувачів месенджера.

Російські компанії можуть протягом декількох місяців втратити близько мільярда доларів в результаті хаотичних блокувань сайтів "Роскомнаглядом", пов'язаних із забороною в Росії месенджера Telegram.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна