На Росії священик звинуватив Google в розколі суспільства перед президентськими виборами

На Кирило-Мефодіївських читаннях в Краснодарі протоієрей Володимир Ромашкін звинуватив компанію Google в розколі російського суспільства перед президентськими виборами

Depo.Світ
23 жовтня 2017 12:55
ФОТО: depo.ua

Отець Володимир розповів, що до цього висновку його привела спроба знайти в пошуковій системі сайт Російської православної церкви, передає Depo.ua з посиланням на yuga.ru.

"Вчора заради інтересу шукав сайт патріархії. Набрав в Google "РПЦ МП". І першою в списку результатів вилазить не наша церква, а церква макаронного монстра. Але з точки зору SEO сайт Московської патріархії набагато більш відвідуваний. Це суперечить усім алгоритмам Google. Явне втручання у ранжування відбувається. Людське втручання", - заявив Ромашкін.

Він додав, що фільм "Матильда" і його невдача з пошуком сайту РПЦ в Google - це ланки одного ланцюга, пов'язані з розколом російського суспільства:

"Ось беремо ми цей вихід гугла, беремо фільм "Матильда"... І як після цього не говорити, що це навмисне завдання Заходу розколоти наше православне суспільство перед виборами?" - заявив отець Володимир.

На початку свого виступу отець Володимир підкреслив, що це його приватна думка, а не позиція єпархії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ