На Росії митниця виявила фейкову митницю

Федеральна митна служба виявила шахрайську схему, згідно з якою невідомі особи розсилали підроблені накази від імені ФМС Росії і Мін'юсту. У листах вони вимагали перераховувати митні платежі невідомої компанії ТОВ "Сервіс-Термінал"

Depo.Світ
17 жовтня 2017 21:21
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні митної служби, передає Depo.ua.

У наказах говорилося, що ФМС "встановила в ТОВ "Сервіс-Термінал" особовий рахунок платника в єдиному ресурсі особових рахунків, які адмініструються на рівні ФМС Росії". До того ж була вимога перераховувати авансові платежі в залежності від розміру річного обороту імпортно-експортних операцій.

У ФМС стурбовані тим, що учасники ринку можуть повірити хибним повідомленням і перерахувати кошти на рахунки шахрайської організації. Ніякого наказу "Про визначення мінімального авансового залишку по податках мит і ПДВ" ніколи не видавалося, підкреслили у відомстві.

Робота з з єдиним ресурсом особових рахунків здійснюється відповідно до наказу ФМС від 22 серпня 2016 року № 1617 "Про затвердження тимчасового порядку роботи зацікавлених структурних підрозділів ФМС Росії".

Виявити фейкову митницю допомогли самі учасники ринку. Вони звернулися до відомства за роз'ясненнями після того, як отримали "дивний лист Шереметьєвській митниці", яка була підписана звільненим у 2011 році начальником цього відділення ФМС.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ