На Росії хочуть створити міністерство магії і легалізувати чаклунів

Депутат з Ленобласті (Росія) Володимир Петров розробив законопроект, спрямований на легалізацію діяльності магів і чаклунів

Depo.Світ
13 лютого 2017 14:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Life.

"Як правило, люди несуть магам та чаклунам останні гроші на вирішення своїх проблем. На жаль, через те, що ця галузь не регулюється, люди часто стають жертвами шахраїв, які беруть гроші і не виконують обіцянки. Цим законопроектом пропонується узаконити діяльність різноманітних чаклунів, містичних екстрасенсів та інших, щоб у людей з'явилася можливість отримувати гарантії своїх послуг. Це дещо схоже на історію з проституцією. Є думка, щоб перемогти проституцію, потрібно її легалізувати. В цьому випадку те ж саме", - заявив Петров.

Згідно із законопроектом, буде складено реєстр осіб, які займаються подібною діяльністю.

"Якщо колеги підтримають, то потрібно буде створити декілька підзаконних актів, які регулюватимуть саме штрафи і різні санкції. Якщо хтось незаконно займається магією, не виконує вимог закону, не платить податки - незаконна підприємницька діяльність з усіма наслідками, що випливають", - пояснив депутат.

Запропонований депутатом з Ленобласті законопроект також вводить ряд обмежень. Так, магам та чаклунам забороняється застосовувати методи, небезпечні для здоров'я, чинити психологічний тиск і розголошувати конфіденційні відомості, що стали йому відомі під час надання послуг. Порушників крім адміністративної та кримінальної відповідальності пропонується виключати з реєстру.

"Люди, які заявляють, що використовують чорну магію, наводять приворот, порчу, не повинні в принципі займатися цим. Чорна магія повинна прирівнюватися до спецзасобів. Якщо вона дійсно існує і буде доведено, цим повинні займатися ФСБ або інші силові відомства. Люди, які займаються білою магією, нехай надають допомогу, ворожать", - додав депутат.

Для регулювання діяльності чаклунів парламентарій Петров пропонує створити міністерство або комітет магії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ