На Росії бурят-"гей" грабував і убивав, співаючи пісні Наташі Корольової

У Пермі оперативники розшукують особливо небезпечного злочинця, який співає своїм жертвам пісні Наташі Корольової. На рахунку зловмисника не тільки крадіжки, а й вбивство

Depo.Світ
17 листопада 2017 19:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив "Ленте.ру" в п'ятницю, 17 листопада, заступник керівника відділу криміналістики регіонального управління Слідчого комітету Росії (СКР) Андрій Безматерних, передає Depo.ua.

За його словами, в розшук оголошено 29-річний Олександра Третьякова, уродженця Бурятії. "Нещодавно він звільнився з місць позбавлення волі, де перебував за нетяжкі корисливі злочини, і на перекладних, швидше за все з далекобійниками, приїхав в Пермський край", - сказав Безматерних.

Представник СКР зазначив, що Третьяков знайомився з жертвами в місцях вечірнього дозвілля, клубах і барах, вибирав тих, хто знаходився в стані алкогольного сп'яніння. Після він супроводжував їх додому. Дві потерпілі жінки розповіли, що для зваблювання чоловік використовував свої вокальні здібності.

"Жертви Третьякова відзначали, що він був ввічливий, чемний, а також співав їм тоненьким жіночим голоском хіти Наташі Корольової. Одній із потерпілих він демонстрував мікрофон, який носив в рюкзаку, і говорив, що музикою займається професійно і зараховує себе до шоу-бізнесу", - зазначив Безматерних.

Опинившись удома у жертв, Третьяков чекав, поки вони відвернуться - наприклад, підуть в душ - після чого скоював крадіжки і йшов. Таким чином він обікрав трьох жінок, а четвертого потерпілого, чоловіка, зарізав 15 вересня в Ленінському районі Пермі. Слідство не виключає, що вбивця міг покинути Пермський край.

Як зазначається, ні в одному зі злочинних епізодів не було зафіксовано сексуальних контактів. На цьому тлі з'явилися чутки, що Третьяков - гей. Однак всі потерпілі відзначають, що в поведінці чоловіка не було рис, характерних для представників нетрадиційної сексуальної орієнтації.

Нагадаємо, що на Росії бурят, "приводячи до тями" дружину, заштовхав її до смерті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ