На Росії знову істерикують, що Трибунал не мав розглядати позов України щодо моряків

Міністерство закордонних справ Росії продовжує наполягати, що заяви, зроблені як Росією, так і Україною, під час підписання та ратифікації Конвенції ООН з морського права 1982 року, виключають можливість задіяння передбачених Конвенцією процедур вирішення спорів щодо захоплення українських суден в районі Керченської протоки 25 листопада 2018 року

Про це повідомили в МЗС РФ, інформує Depo.ua.

"На даному етапі не йдеться про розгляд претензій України. Під час подальшого арбітражного розгляду маємо намір послідовно відстоювати нашу позицію, зокрема, відсутність в арбітражу юрисдикції розглядати цю ситуацію", - йдеться у заяві МЗС РФ.

Як відомо, сьогодні, 25 травня, Міжнародний трибунал з морського права у Гамбурзі оголосить своє рішення у справі України проти Росії щодо захоплених українських моряків та суден, яку розглядали два тижні тому.

Заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль вважає, що будь-які заходи, вжиті Міжнародним трибуналом, допоможуть звільнити моряків.

Також адвокат Полозов розповів, чому Росія відмовилась брати участь у Морському трибуналі.

25 травня в Києві на Майдан Незалежності люди вийшли на акцію, аби підтримати 24 українських моряків, які знаходяться у полоні РФ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна