На Росії вигадали "здерти" з України і ЄС "компенсацію за 25 років анексії Криму"

Україна "анексувала" Крим упродовж 25 років і має виплатити "компенсацію" Росії

На Росії вигадали "здерти" з України і Є…

Про це заявив в окупованому Криму голова Державної думи Російської Федерації В'ячеслав Володін, передає Depo.ua з посиланням на УНІАН.

Зокрема, він наголосив, що "Україна обійшлася з Кримом дуже й дуже непорядно, було порушено основоположні права громадян: право на мову, право на освіту своєю рідною мовою, зруйнувала економіку Криму і Севастополя, фактично, анексія".

"У зв'язку з цим, виходячи з пропозиції, що пролунала, давайте доручимо нашим профільним комітетам разом з профільними комітетами "держради Криму" вивчити це питання, проаналізувати, порахувати, скільки втратила економіка Криму за рахунок ось тієї руйнівної політики України, яка тут насаджувалася, скільки втратив народ, які права було порушено і через наші парламентські структури, європейські структури ми з вами візьмемо і зобов'яжемо Україну компенсувати те, що втратив Крим за ці 25 років", - заявив він.

Володін також запропонував вивчити питання про відповідальність Євросоюзу за соціально-економічне становище Криму, з урахуванням підтримки ЄС України.

"Що стосується грошей, треба порахувати, скільки Україна заборгувала, а оскільки їх ще Євросоюз підтримує, які борги на Євросоюз перейдуть", - сказав Володін.

Довідка: Росія окупувала український Крим, ввівши на територію півострова військових і організувавши в березні 2014 року псевдореферендум про його самовизначення. Самопроголошена кримська влада заявила, що 96,77% жителів півострова висловилися за приєднання Криму до РФ.

18 березня 2014 року в Кремлі було підписано так званий «договір» про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя.

Країни Заходу не визнали анексію Криму і ввели санкції проти Росії. Верховна Рада України офіційно оголосила початком тимчасової окупації Криму 20 лютого 2014 року.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook