На Росії почали карати за "образу держави"

Чудовський районний суд Новгородської області оштрафував жителя міста Мала Вішера за статтею про образу держави на 30 тисяч рублів (12 тис грн)

Про це повідомляється на сайті суду, передає Depo.ua із посиланням на РИА "Новости".

"Призначено покарання у вигляді адміністративного штрафу в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", - сказано в повідомленні.

За даними суду, чоловік оштрафований за статтею 20.1 КоАП Росії ("Поширення в інформаційно-телекомунікаційних мережах інформації, що виражає в непристойній формі, яка ображає людську гідність і громадську мораль, явну неповагу до суспільства, держави, офіційних державних символів Росії").

Як повідомили в суді, чоловік розмістив в інтернеті "у відкритому доступі два записи з інформацією в непристойній формі, яка ображає людську гідність і громадську мораль".

"Постанова в законну силу не вступила. Вона може бути оскаржена в Новгородському обласному суді", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що раніше президент Росії Володимир Путін підписав закон про боротьбу з інформацією, що ображає людську гідність, що виражає явну неповагу до держави.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна